contact ::

H. CORNELIUS  LIMMEN        
Dusseldorperweg 74,            
1906 AL Limmen. 
Pastor J. H. Olling   
Tel: 072-5051275
E-mail:

Administratie
administratie@corneliuskerk-limmen.nl

Bestuur
bestuur@corneliuskerk-limmen.nl

Kerkhofzaken
kerkhofzaken@corneliuskerk-limmen.nl

Limmertoren
limmertoren@corneliuskerk-limmen.nl

Misintenties
misintenties@corneliuskerk-limmen.nl

Pastor
pastor@corneliuskerk-limmen.nl

Penningmeester
penningmeester@corneliuskerk-limmen.nl

Vastgoed
vastgoed@corneliuskerk-limmen.nl

Het Parochiecentrum in de pastorie          
is geopend op vrijdag
van 14.00 - 16.00 uur,
tel. 072-5053793.
_______________________________________
 


  Pastor Johan Olling
 - voor pastorale zaken
                    pastor@corneliuskerk-limmen.nl

________________________________________

  Vieringen in het weekend: 

   Op zaterdagavonden zijn de
   vieringen om 19.00 uur in de
   protestantse kerk aan de Zuidekerkenlaan

   De zondagvieringen zijn om 10.00 uur
   in ‘Heeren van Limmen’

 

 
 
       Laatste Cornelius nieuws ::
 


 'Dubbele Weekagenda' 
----------------------------------------

Als u de wekelijkse Nieuwsbrief van  de Corneliusparochie
en  pastor Olling  wilt ontvangen meldt  u dan aan bij
pastor@corneliuskerk-limmen.nl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KERSTVIERINGEN IN 'HEEREN VAN LIMMEN'

(Alle vieringen zijn vrij toegankelijk voor iedereen) 
Kerstavond: dinsdag 24 december
16.00 uur            Levende kerststal met verhaal voor de kleuters met liederen
19.30 uur            Kerst gezinsviering met kinderkoor van basisschool 'de Kerkuil'
21.30 uur            Kerstnachtviering m.m.v. zangensemble van Liturgisch koor
23.30 uur            Feestelijke Kerstviering met Liturgisch koor

Eerste Kerstdag: 25 december 
10.30 uur            Eerste Kerstdagviering met Gemengd koor
                                           
Tweede Kerstdag: 26 december
10.30 uur            Tweede Kerstdagviering met Harmonie "Excelsior"
                           Op tweede kerstdag van 14.00 uur tot 16.00 uur staan de deuren
                           van 'Heeren van Limmen' open en vanaf 15.00 uur zorgt de
                           Familie Valkering d.m.v. zang en gitaarspel voor kerstsfeer.

Oudejaarsavond: dinsdag 31 december

19.00 uur            Gebedsviering voor iedereen in Limmen in de protestantse kerk
                           m.m.v. het Liturgisch koor

Nieuwjaarsdag: 1 januari 2020

10.30 uur            Nieuwjaarsviering in 'Heeren van Limmen' m.m.v. het Gemengd koor
 

===============================================================



Bij het plaatsen van de kerstboom vóór de kerk
gin het fout met de soep voor de vrijwilligers



Doe mee!!! Geef namen door van mensen die steun nodig hebben,
geef je kerstpakket, spullen of geld af bij de pastorie.



Alles in voorbereiding voor het Kerstfeest.
Zo ook het 60-koppig Liturgisch koor tijdens de repetitie
op maandagavond.



Kerstpakketten zijn welkom op de pastorie
of in de Mariakapel.
 

   Op de Pedalen ::





Pastorale  woord deze week 

Het is nog niet af.