contact ::

H. CORNELIUS  LIMMEN        
Dusseldorperweg 74,            
1906 AL Limmen. 
Pastor J. H. Olling   
Tel: 072-5051275
E-mail:

Administratie
administratie@corneliuskerk-limmen.nl

Bestuur
bestuur@corneliuskerk-limmen.nl

Kerkhofzaken
kerkhofzaken@corneliuskerk-limmen.nl

Limmertoren
limmertoren@corneliuskerk-limmen.nl

Misintenties
misintenties@corneliuskerk-limmen.nl

Pastor
pastor@corneliuskerk-limmen.nl

Penningmeester
penningmeester@corneliuskerk-limmen.nl

Vastgoed
vastgoed@corneliuskerk-limmen.nl

Het Parochiecentrum in de pastorie          
is geopend op vrijdag
van 14.00 - 16.00 uur,
tel. 072-5053793.
_______________________________________
 


  Pastor Johan Olling
 - voor pastorale zaken
                    pastor@corneliuskerk-limmen.nl

________________________________________

 Vieringen in het weekend:
 
Zaterdagavond   19.00 uur
 Zondagmorgen   10.00 uur
 

 
     Laatste Cornelius nieuws ::


 'Dubbele Weekagenda'  
----------------------------------------

Als u de wekelijkse Nieuwsbrief van  de Corneliusparochie
en  pastor Olling  wilt ontvangen meldt  u dan aan bij
pastor@corneliuskerk-limmen.nl
 -----------------------------------------------------------------------------



Het kerkhof ligt er prachtig verzorgd bij.
Wat een rust en herinneringen
als je stil staat bij al die namen.



Komende zondag 22 april wordt een
bijzondere dag voor deze 11 Eerste Communicanten.
De viering is om 10.00 uur.



Koster Riet in hogere sferen.



Vorige week zaterdag verzorgden het jeugdkoor
 o.l.v. Mia Ploegaert en Marja Kraakman 
op inspirerende wijze de viering met als thema:
'Omzien naar de ander'.
 

   Op de Pedalen ::