contact ::

H. CORNELIUS  LIMMEN        
Dusseldorperweg 74,            
1906 AL Limmen. 
Pastor J. H. Olling   
Tel: 072-5051275
E-mail:

Administratie
administratie@corneliuskerk-limmen.nl

Bestuur
bestuur@corneliuskerk-limmen.nl

Kerkhofzaken
kerkhofzaken@corneliuskerk-limmen.nl

Limmertoren
limmertoren@corneliuskerk-limmen.nl

Misintenties
misintenties@corneliuskerk-limmen.nl

Pastor
pastor@corneliuskerk-limmen.nl

Penningmeester
penningmeester@corneliuskerk-limmen.nl

Vastgoed
vastgoed@corneliuskerk-limmen.nl

Het Parochiecentrum in de pastorie          
is geopend op vrijdag
van 14.00 - 16.00 uur,
tel. 072-5053793.
_______________________________________
 


  Pastor Johan Olling
 - voor pastorale zaken
                    pastor@corneliuskerk-limmen.nl

________________________________________

  Vieringen in het weekend: 

   Op zaterdagavonden zijn de
   vieringen om 19.00 uur in de
   protestantse kerk aan de Zuidekerkenlaan

   De zondagvieringen zijn om 10.00 uur
   in ‘Heeren van Limmen’

 

 
 
       Laatste Cornelius nieuws ::
 


 'Dubbele Weekagenda' 
----------------------------------------

Als u de wekelijkse Nieuwsbrief van  de Corneliusparochie
en  pastor Olling  wilt ontvangen meldt  u dan aan bij
pastor@corneliuskerk-limmen.nl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ruimte voor mededelingen

===============================================================



Zo wordt je duidelijk gemaakt dat je opa wordt van een tweede kleinkind.
Er komen prachtige tijden aan.



Heel veel dank voor al die felicitaties, cadeautjes, facebook-berichten
en handdrukken die ik mocht ontvangen tijdens mijn 65ste verjaardag.
Ik voel mij gezegend en gedragen.



In het nieuwste Katholiek Nieuwsblad staat een artikel over onze
uitvaart-koster Lenie Welboren en het verhaal over het 'kerken' in
'Heeren van Limmen'.



In de kerk is alles weer geëgaliseerd  en wordt volgende week
de vloerisolatie geplaatst. Alles ligt klaar.....
 

   Op de Pedalen ::





Pastorale  woord deze week 

 ‘Vrijwillig moeten’