foto's van de week




QUIZ VAN DE VRIJWILLIGERSAVOND
 

 contact ::

H. CORNELIUS  LIMMEN        
Dusseldorperweg 74,            
1906 AL Limmen. 
Pastor J. H. Olling   
Tel: 072-5051275
E-mail:

Administratie
administratie@corneliuskerk-limmen.nl

Bestuur
bestuur@corneliuskerk-limmen.nl

Kerkhofzaken
kerkhofzaken@corneliuskerk-limmen.nl

Limmertoren
limmertoren@corneliuskerk-limmen.nl

Misintenties
misintenties@corneliuskerk-limmen.nl

Pastor
pastor@corneliuskerk-limmen.nl

Penningmeester
penningmeester@corneliuskerk-limmen.nl

Vastgoed
vastgoed@corneliuskerk-limmen.nl

Het Parochiecentrum in de pastorie          
is geopend op vrijdag
van 14.00 - 16.00 uur,
tel. 072-5053793.
_______________________________________
 


  Pastor Johan Olling
 - voor pastorale zaken
                    pastor@corneliuskerk-limmen.nl

________________________________________

  Vieringen in het weekend: 

   Op zaterdagavonden zijn de
   vieringen om 19.00 uur in de
   protestantse kerk aan de Zuidekerkenlaan

   De zondagvieringen zijn om 10.00 uur
   in ‘Heeren van Limmen’

 

 
 
       Laatste Cornelius nieuws ::
 


 'Dubbele Weekagenda' 
----------------------------------------

Als u de wekelijkse Nieuwsbrief van  de Corneliusparochie
en  pastor Olling  wilt ontvangen meldt  u dan aan bij
pastor@corneliuskerk-limmen.nl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ruimte voor mededelingen

===============================================================
 



De isolatielaag is gelegd.



Het stalen gaaswerk ligt er boven op.



De vloerverwarmingsslangen worden er aan vastgehecht.



Tijdens de komende 40-dagentijd houden we ook een
voedselbankactie. Doe mee!!
 

   
   Op de Pedalen ::





Pastorale  woord deze week 

De naald op de plaat die een
groef verspring