Contact

BBH. Corneliuskerk

AdresDusseldorperweg 74,
1906 AL Limmen
TelefoonAdministratie: 072-5053793
Pastor: 072-5051275
E-mailAdministratie
administratie@corneliuskerk-limmen.nl

Pastor
pastor@corneliuskerk-limmen.nl
WWWhttps://www.corneliuskerk-limmen.nl
BankRekeningnummer: NL46RABO0336400756
t.n.v. Corneliusparochie te Limmen.
RSIN2514011
ANBIDe Rooms Katholieke Kerk heeft van de Belastingdienst een ANBI groepsbeschikking ontvangen. Dat wil zeggen dat de afzonderlijke parochies en andere instellingen die tot de Rooms Katholieke Kerk behoren zijn aangewezen als ANBI. Dit is derhalve ook van toepassing op de Parochie H. Cornelius en de Parochiele Caritas Instelling.
https://anbi.rkcn.nl/publicaties/HAA569

Het Parochiecentrum in deĀ pastorie is geopend op vrijdag van 14.00 – 16.00 uur.
Tel. 072-5053793.

E-mail-adressen H. Corneliusparochie te Limmen

Administratie
administratie@corneliuskerk-limmen.nl

Bestuur
bestuur@corneliuskerk-limmen.nl

Caritas
caritas@corneliuskerk-limmen.nl

Kerkhofzaken
kerkhofzaken@corneliuskerk-limmen.nl

Limmertoren
limmertoren@corneliuskerk-limmen.nl

Misintenties
misintenties@corneliuskerk-limmen.nl

Pastor
pastor@corneliuskerk-limmen.nl

Penningmeester
penningmeester@corneliuskerk-limmen.nl

Vastgoed
vastgoed@corneliuskerk-limmen.nl

Werkgroep Eerste Communie
communiewerkgroep@corneliuskerk-limmen.nl

Werkgroep Vormsel
Vormselwerkgroep@corneliuskerk-limmen.nl

Doneren







 

© 2019 H. Corneliuskerk Limmen. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl