Vastenactie 2019 in regio HALE

Vastenactie 2019: wasbaar maandverband vergroot het schoolsucces van meisjes in Burkina Faso

Heeft u het gelezen in ons parochieblad op bladzijde 6? Onze Vastenactie is dit jaar voor wasbaar maandverband voor de meisjes in Burkino Faso. Leerlingen van de naaiopleiding van het onderwijscomplex Zoodo gaan 600 pakjes wasbaar maandverband maken, die uitgedeeld zullen worden aan meisjes op verschillende scholen in de regio. Tijdens het uitdelen zal er ook voorlichting gegeven worden aan de meisjes en hun moeders en wordt het belang van het gebruik van wasbaar maandverband voor de schoolcarrière van de meisjes benadrukt.

In de locaties van onze parochie zijn een speciale tafels gemaakt om de Vastenactie onder de aandacht te brengen. Een gift kunt u in de bus doen. Ook kunt u uw bijdrage rechtstreeks storten op rekeningnummer

NL 21 INGB 0000005850 o.v.v. Vastenactie 2019 project 401238.

Adelbertuskerk Egmond-Binnen

De Vastenactietafel in de Adelbertuskerk

Jacobuskerk Akersloot

De Vastenactietafel in de Jacobuskerk

HMM Alacoque Egmond aan den Hoef

De Vastenactietafel in de HMM Alacoquekerk

O.L.V.O.O.-kerk Egmond aan Zee

De Vastenactietafel in de O.L.V.O.O.-kerk

Willibrorduskerk Heiloo

De Vastenactietafel in de Willibrorduskerk

© 2019 H. Corneliuskerk Limmen. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl