Dekenale bedevaart 2025 naar ’t Putje in Heiloo

In dit Jubeljaar mogen wij als Pelgrims van Hoop op dekenale bedevaart naar ’t Putje in Heiloo gaan. Graag nodigen wij je uit om met ons mee te gaan op onze dekenale bedevaart op zondag 22 juni a.s. Er is een mooi programma samengesteld door de organisatie van ’t Putje.
We hopen vele parochianen uit het Samenwerkingsverband Alkmaar-Zuidschermer-Bergen en Schoorl, parochie St. Joannes de Doper, parochie H. Dionysus en het samenwerkingsverband van de parochies Bron van Levend Water en H. Cornelius te mogen begroeten op onze dekenale bedevaart naar ’t Putje.
Laten we samen deze bedevaart beleven in deze onrustige tijden, op zoek naar hoop en verbinding met God en met elkaar.

Programma
14:00 uur We ontmoeten elkaar onder het genot van koffie/thee bij het Oesdom, waar we met elkaar kennis kunnen maken en bijpraten met (oude) bekenden. Voor wie wil is er gelegenheid om de kruisweg te bidden en/of biechtgelegenheid.

15:00 uur Eucharistieviering in de Bedevaartkapel
16:00 uur Afsluiting met Sacraments-/kaarsenprocessie en Mariagroet bij de Genadekapel

Kosten
De kosten voor de bedevaart bedragen € 12,50 per persoon. Hiervoor ontvangt u koffie en taart tijdens de ontvangst en een goodiebag. Deze is voorzien van een duurzame thermobeker met OLV-logo voor koffie/thee (gratis refills op deze middag), een waterflesje van OLV om water van de put in te doen, kaartje/folder met dank en info en een kaars met windkapje voor de processie.

Aanmelden

Je aanmelding ontvangen we graag voor 12 juni a.s. De aanmelding en betaling voor onze bedevaart verloopt via uw lokale secretariaat.
Je kunt je ook aanmelden via bedevaartdekenaatalkaar25@gmail.com en de kosten overmaken op rekeningnummer NL46 RABO 0327 0640 21 t.n.v. RK Parochie Bron van Levend Water o.v.v. Dekenale Bedevaart 2025.

Je bent van harte uitgenodigd om met ons mee op bedevaart te gaan. We hopen velen te mogen begroeten op zondag 22 juni a.s.!

Hartelijke groet, mede namens de dekenale pastores,

Deken-pastoor Marcelo Salão Rocha

Hulp gevraagd voor onze dekenale bedevaart
Voor onze dekenale bedevaart op zondag 22 juni a.s. zijn wij op zoek naar parochianen die de vrijwilligers van het Heiligdom willen ondersteunen bij de koffie/thee service. Help je mee om onze bedevaart tot een succes te maken? Je kunt je aanmelden bij: bedevaartdekenaatalkaar25@gmail.com

© 2019 H. Corneliuskerk Limmen. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl