Contact

Het Parochiecentrum in de pastorie is geopend op vrijdag van 14.00 – 16.00 uur.
Tel. (06) 15 20 49 54
Pastor: 06-39142565

E-mail-adressen H. Corneliusparochie te Limmen

Administratie
administratie@corneliuskerk-limmen.nl

Bestuur
bestuur@corneliuskerk-limmen.nl

Caritas
caritas@corneliuskerk-limmen.nl

Kerkhofzaken
kerkhofzaken@corneliuskerk-limmen.nl

Limmertoren
limmertoren@corneliuskerk-limmen.nl

Misintenties
misintenties@corneliuskerk-limmen.nl

Pastor
pastor@corneliuskerk-limmen.nl

Penningmeester
penningmeester@corneliuskerk-limmen.nl

Vastgoed
vastgoed@corneliuskerk-limmen.nl

Werkgroep Eerste Communie
communiewerkgroep@corneliuskerk-limmen.nl

Werkgroep Vormsel
Vormselwerkgroep@corneliuskerk-limmen.nl

Doneren







 

Agenda



BEKIJK MEER DATA

© 2019 H. Corneliuskerk Limmen. Alle rechten voorbehouden. | Privacybeleid

ontwerp: designw.nl - technische realisatie: webheld.nl